Сахар УкраиныНОВОСТИ  
2010-10-08Цукор з нового врожаю подешевшав. Чи надовго?
Цукор з нового врожаю подешевшав. Чи надовго?

Цукор з нового врожаю подешевшав. Чи надовго?

Гаряча пора збору цукрових буряків уже розпочалася. Три цукрових заводи, які є на Волині — Гнідавський, Горохівський та Іваничівський, працюють на повну потужність. Як повідомив «Відомостям» начальник головного управління агропромислового розвитку Юрій Горбенко, цього року в області має бути виготовлено 60 тисяч тонн цукру, що приблизно у 2 рази більше, ніж минулого. Тому, за його словами, дефіциту не буде.

У директора Гнідавського цукрового заводу Сергія Бондарука з цього приводу трішки інша думка.

— Приблизно в рік для України потрібно 2 мільйони тонн цукру, однак, за прогнозами, цьогоріч його буде вироблено 1,5 млн. тонн, — розповідає Сергій Сергійович. — На Волині на сьогодні є достатньо сировини, і цукру виготовлять вдвічі більше, ніж торік, а от східні та центральні райони держави мають поганий урожай буряка через погодні умови. Припускаю, на Україну ввезуть іншу сировину для переробки — тростину або вже готовий цукор з неї. Але весь світ з повагою ставиться до свого здоров’я і такий цукор кожен день у їжу не вживає, а якщо купує, то тільки, наприклад, для приготування якихось домашніх напоїв. І в торгових точках чітко вказують, що він з тростини.

За тонну зданого буряка сьогодні Гнідавський завод селянам-одноосібникам видає 60 кг цукру, торік було 70 кг. Директор заводу таку різницю пояснює цукристістю буряка, яка є низькою в індивідуальних господарствах. Крупнотоварні господарства за тонну отримують 72 кг цукру, оскільки їх сировина більш якісна.

Щодо ціни на цукор, то Сергій Бондарук вважає, що можливі непрогнозовані стрибки у сторону збільшення.

— І все через те, що нема закупівлі до держрезерву, яким би можна було скористатися, коли попит перевищить пропозицію, — пояснює Сергій Сергійович. — Загалом ціну на цукор диктує не завод, а ринок, і часто спритні ділки її просто накручують. Сьогоднішню ціну — 8 гривень за кілограм — вважаю комфортною, у межах собівартості, за якої є можливість заробити цукровим підприємствам, і навантаження на споживача невелике.

Не бачить сенсу та й можливості здешевлювати цукор і начальник головного управління агропромислового розвитку Юрій Горбенко, інакше цукрова галузь стане збитковою.

Як повідомила головний держінспектор інспекції з контролю за цінами у Волинській області Зінаїда Савула, ціна на цукор з нового врожаю стала нижчою порівняно з попередньою.

— Станом на 1 жовтня цукор-пісок в області на ринку в середньому коштував 8,24 грн., мінімальна ціна становила 7,40 грн., максимальна — 9 грн., — розповідає держінспектор. — В торговельній мережі — максимальна ціна 10,49 грн. — це ще йде розпродаж цукру старого завозу, мінімальна — 7, 80 грн. У «Фуршеті» навіть по 6,49 за кілограм продавали. Але це була акція, щоб привабити споживача. Маю надію, що ціна ще знизиться. Хоча протягом року у періоди, коли попит збільшується, наприклад, йде консервація, ціни завжди підвищуються.


Агентство Промышленных Новостей
Цукор з нового врожаю подешевшав. Чи надовго?
Цукор з нового врожаю подешевшав. Чи надовго?
На ту же тему:
Цукор з нового врожаю подешевшав. Чи надовго?