Сахар УкраиныНОВОСТИ  
2007-10-12До професійного свята – Дня працівників харчової промисловості
До професійного свята – Дня працівників харчової промисловості

До професійного свята – Дня працівників харчової промисловості

Виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства, одним з основних показників економічного стану країни. Певні позитивні зрушення в сільському господарстві, зростання купівельної спроможності населення, створення сприятливих умов для ефективної роботи дали змогу трудовим колективам харчової промисловості України дев’ятий рік поспіль досягати високих темпів розвитку, демонструючи потужний потенціал і творчий підхід до справи. За 9 місяців 2007 року порівняно з відповідним періодом минулого року галузь збільшила випуск продукції на 13,3 відсотка.

Харчова індустрія в значній мірі визначає розвиток економіки України в цілому, вона міцно утримує провідне місце в структурі промислового виробництва країни, вносить вагомий внесок у формування Державного бюджету.

В галузі активно запрацювали такі чинники. як конкурентоспроможність, висока якість, сучасна упаковка, адаптація до ринкових умов, технологічне оновлення виробництва тощо.

Населення України все більше надає перевагу продуктам вітчизняного виробництва, які вигідно відрізняються своїми споживчими і смаковими властивостями та виготовлені на натуральній основі. Питома вага вітчизняної продукції в загальному обсязі реалізації харчових продуктів на внутрішньому продовольчому ринку за останні роки зросла майже вдвічі. Продовольчі товари під українськими брендами задовольняють найвибагливіші смаки.

Зріс попит на українські харчові продукти і на світовому ринку. Торгові марки вітчизняних виробників набули широку відомість за кордоном. Експортні поставки українських харчових продуктів в 2006 році порівняно з 2005 роком зросли на 5 відсотків і перевищили 2,9 млрд. доларів США. Продукція харчовиків України експортується до 37 країн світу.

В харчовій промисловості України створені сприятливі умови для іноземних інвестицій. Вони перевищили 1,3 млрд. доларів США. Віддаючи належне досягнутому, трудові колективи чітко усвідомлюють необхідність пройти ще значний шлях для перетворення харчової промисловості у сучасну галузь, що відповідає світовим стандартам, насичення продовольчого ринку високоякісними продуктами за помірними цінами. Трудівники галузі зосереджують зусилля на підвищенні ефективності виробництва шляхом оновлення матеріально-технічної бази підприємств, розширення застосування сучасного устаткування і прогресивних технологій, більш повного завантаження наявних виробничих потужностей, скорочення витрат, освоєння виробництва нових видів продукції.

До професійного свята – Дня працівників харчової промисловості
До професійного свята – Дня працівників харчової промисловості
На ту же тему:
До професійного свята – Дня працівників харчової промисловості

Трансфер в Гданьск

Обзоры отелей, фото и советы туристов о Гданьске

taxi-eu.ru

Комментарии и вопросы по поводу сайта просим направлять по адресу: support@ukrfood.com.ua
©2008-2019 Все права защищены. Ни одна часть сайта не может быть воспроизведена без предварительного разрешения
АГЕНТСТВО ПРОМЫШЛЕННЫХ НОВОСТЕЙ®АПН