Сахар УкраиныНОВОСТИ  
2012-04-18Індекс інвестактівності в Україну склав 4,23 за 10-бальною шкалою
Індекс інвестактівності в Україну склав 4,23 за 10-бальною шкалою

Індекс інвестактівності в Україну склав 4,23 за 10-бальною шкалою

Індекс інвестиційної активності в Україні в квітні 2012 року склав 4,23 за 10-бальною шкалою.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час прес-конференції заявив Євген Копатько - засновник компанії Research & Branding Group, що проводила дослідження інвестактівності в Україну.

«Це середній показник, причому він корелює з даними інших компаній, які розраховують індекс інвестиційної активності», - сказав Є.Копатько.

За його словами, опитування проходив серед великих американських, європейських і українських компаній. Метод дослідження - анкетування, географія - вся територія України, вибірка склала близько 290 респондентів.

«Дослідження проводилось з ініціативи Державної податкової служби України за підтримки реалізації польового етапу компанією Research & Branding Group», - зазначив Є.Копатько.

Дослідження грунтувалося на 5 ключових параметрах - оцінки інвестиційного клімату, змін клімату протягом останніх 6 місяців, очікувань змін клімату протягом наступних 6 місяців, відповідності економічної політики української влади світовим реаліям, чи планує компанія вкладати гроші в економіку Україну.

Так, інвестиційний клімат в Україну по 10-бальній шкалі був оцінений респондентами на рівні 4,1 бала. 4,5% інвесторів оцінюють інвестклімат в країні як хороший, 8,3% - як дуже поганий, 35,5% - близький до дуже поганого, близько 50% - як нейтральний.

Зміни в якості інвестклімату протягом 6 останніх місяців були оцінені таким чином: 35,8% - негативно, 51,4% респондентів вважають, що він практично не змінився, 12,8% вважають, що є певні позитивні зміни.

Говорячи про очікування на наступні 6 місяців, Є.Копатько зазначив, що 17,6% респондентів вважають, що інвестклімат буде поліпшуватися, 51,7% - не передбачає змін, 27,7% респондентів вважають, що ситуація має тенденцію до погіршення. 27,9% респондентів на запитання «Наскільки, на вашу думку, економічна політика влади відповідає існуючим реаліям світової економічної ситуації?»

Відповіли, що відповідає, 33,1% респондентів вважають, що не відповідають. Крім того, 31,1% опитаних компаній мають намір протягом найближчого року інвестувати в економіку Україну, 25,6% - ще не визначилися, 20,1% - не планують і не змогли відповісти 23,2% респондентів.

«Сьогодні в цій цифрі, яка озвучена (індекс інвестиційної активності - УНІАН) я бачу великий пласт роботи, який нам належить зробити», - підкреслив голова Державної податкової служби України Олександр Клименко.

Є.Копатько також озвучив думку інвесторів щодо того, що необхідно змінити для поліпшення інвестиційного клімату: спростити вимоги до оформлення та подачі документів, привести норми Податкового кодексу до однозначного трактування, а також скоротити податки.

AgroNews


Агентство Промышленных Новостей
Індекс інвестактівності в Україну склав 4,23 за 10-бальною шкалою
Індекс інвестактівності в Україну склав 4,23 за 10-бальною шкалою
На ту же тему:
Індекс інвестактівності в Україну склав 4,23 за 10-бальною шкалою

Комментарии и вопросы по поводу сайта просим направлять по адресу: support@ukrfood.com.ua
©2008-2020 Все права защищены. Ни одна часть сайта не может быть воспроизведена без предварительного разрешения
АГЕНТСТВО ПРОМЫШЛЕННЫХ НОВОСТЕЙ®АПН