Сахар УкраиныНОВОСТИ  
2012-04-17Ціна на цукор в Україні буде зростати
Ціна на цукор в Україні буде зростати

Ціна на цукор в Україні буде зростати

Голова правління Національної асоціації цукровиробників України "Укрцукор" Микола Ярчук прогнозує, що ціна на цукор буде зростати.

Про це він сказав в ексклюзивному коментарі УНН.

"Насправді, сьогодні ціна залежить від того, які будуть витрати і яка буде кон'юнктура ринку. Також дуже сильно на це впливає і світова кон'юнктура ринку", - сказав М.Ярчук.

Голова "Укрцукор" вважає, що ціна на цукор буде підвищуватися. Адже, за його словами, коли буде підвищуватися вартість газу, відповідно буде підвищуватися ціна на цукор.

"Якщо буде підвищуватися ціна на газ та інші матеріали, то як може стояти на місці ціна на цукор? Просто його будуть виробляти, і він буде дорогим. І ми будемо імпортувати дорогий солодкий пісок з-за кордону, якщо свого не виробимо", - зазначив він.

За його словами, підвищення ціни на цукор не залежить від виробника, а від інфляційних процесів та інших складових.

"Тому, звичайно, ми прогнозуємо, що вона (ціна - Ред.) має зростати. Але якогось непередбачуваного зростання не повинно статися", - запевнив М.Ярчук.

Нагадаємо, як повідомляв перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Микола Безуглий, Кабінет міністрів України знизив мінімальну ціну на цукор на поточний маркетинговий рік (МР, вересень 2011 - серпень 2012 року) на 13,7% - до 5,1 тис. грн/т (з урахуванням ПДВ).

М.Безуглий також повідомив, що на новий маркетинговий рік уряд планує встановити мінімальну ціну на цукор - 5,91 тис. грн/тонна.

За його даними, в третій декаді січня 2012 р. фактично оптово-відпускні ціни на цукор перебували в межах 5,3-5,5 тис. грн/тонна, тоді як мінімальна ціна становить 5,91 тис. грн/тонна.

AgroNews


Баланс рынка семян сахарной свеклы Украины.
Баланс рынка сахара-сырца тростникового в Украине.
Обзор украинского рынка сахара.
Мониторинг цен на сахар в Украине.


Агентство Промышленных Новостей
Ціна на цукор в Україні буде зростати
Ціна на цукор в Україні буде зростати
На ту же тему:
Ціна на цукор в Україні буде зростати