Сахар УкраиныНОВОСТИ  
2012-03-29КМУ знизив мінімальну ціну на цукор на 13,7%
КМУ знизив мінімальну ціну на цукор на 13,7%

КМУ знизив мінімальну ціну на цукор на 13,7%

Уряд України знизив мінімальну ціну на цукор на поточний маркетинговий рік (МР, вересень 2011-серпень 2012) на 13,7% - до 5,1 тис. грн за тонну (з урахуванням ПДВ). Як повідомив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Микола Безуглий на брифінгу в середу, таке рішення Кабінет міністрів прийняв на засіданні 28 березня, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, переглянути мінімальну ціну уряд вирішив виходячи зі сформованих "форс-мажорних обставин на ринку цукру".

Він пояснив, що встановлена ​​раніше мінімальна ціна на цукор на рівні 5,91 тис. грн / тонна не відповідала ринкової, яка в середньому в опті складає 5,2 тис. грн / тонна. М. Безуглий нагадав, що, згідно з чинним законодавством, за продаж цукру за цінами нижче мінімальних передбачені штрафні санкції.

"Враховуючи форс-мажор на ринку цукру, уряд прийняв рішення про зниження мінімальної ціни з тим, щоб хто продає і купує цукор, не платив штрафні санкції. Вони й так мають мінімальну 3%-ную рентабельність", - сказав він.

Н.Безуглий також повідомив, що на новий маркетинговий рік уряд планує встановити мінімальну ціну на цукор - 5,91 тис. грн / тонна. Раніше Міністерство аграрної політики і продовольства запропонувало знизити на поточний МР мінімальні ціни на цукор до 5,1 тис. грн / тонна.

За його даними, в третій декаді січня 2012 фактичні оптово-відпускні ціни на цукор знаходилися в межах 5,3-5,5 тис. грн / тонна, тоді як мінімальна складає 5,91 тис. грн / тонна. Україна з урожаю буряків 2011 справила 2,33 млн. тонн бурякового цукру при внутрішній потребі в 1,86 млн. тонн на рік.

AgroNews


Баланс рынка семян сахарной свеклы Украины.
Баланс рынка сахара-сырца тростникового в Украине.
Обзор украинского рынка сахара.
Мониторинг цен на сахар в Украине.


Агентство Промышленных Новостей
КМУ знизив мінімальну ціну на цукор на 13,7%
КМУ знизив мінімальну ціну на цукор на 13,7%
На ту же тему:
КМУ знизив мінімальну ціну на цукор на 13,7%