Сахар УкраиныНОВОСТИ  
2001-12-13Проекты нормативно-правовых актов
Проекты нормативно-правовых актов

Проекты нормативно-правовых актов

Міністерством аграрної політики, Державним департаментом продовольства разом з Національною асоціацією Укрцукор розроблено проекти нормативно-правових актів щодо розвитку бурякоцукрового комплексу та регулювання ринку цукру, а саме:

- проект Закону України Про внесення зміни до статті 9 Закону України Про ліцензування певних видів господарської діяльності в частині ліцензування оптової торгівлі цукром на внутрішньому ринку;

- проекти постанов Кабінету Міністрів України

а)Про деякі питання державного регулювання виробництва і реалізації цукру, якою передбачається встановити квоту поставки цукру на внутрішній ринок у період з 1 вересня 2001 р. до 1 вересня 2003 р. та затвердити мінімальну ціну на цукрові буряки та цукор на цей період.

б)Про стабілізаційні заходи на ринку цукру, якою передбачається інтервенційна закупівля в грудні поточного року 100 тис. тонн цукру квоти А, виробленого з урожаю 2001 року, до державного резерву.

в)Про тимчасове вилучення цукру білого з режиму вільної торгівлі з Республікою Молдова.

Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2001 р. №16504/11 в даний час проекти зазначених нормативно0правових актів опрацьовуються із зацікавленими міністерствами та відомствами.
Узгоджені пропозиції з порушених питань в установленому порядку будуть подані Кабінету Міністрів України.

Проекты нормативно-правовых актов
Проекты нормативно-правовых актов
На ту же тему:
Проекты нормативно-правовых актов